Тренінговий кабінет створений за підтримки GIZ в Україні в рамках Проекту "Консультування з ВІЛ/СНІДу".

Метою створення є  профілактика ВІЛ-інфекції та популяризація здорового способу життя, пропагування толерантного ставлення до людей. як живуть з ВІЛ  та захисту прав людини.

Завдяки проекту та інтерактивним навчальним інструментам учні та дорослі у доступній тренінговій формі розглядають питання профілактики ВІЛ та інших хвороб, що передаються статевим шляхом, репродуктивного здоров’я, порушують проблему толерантності та прав людини, розвивають життєві навички ведення здорового способу життя. Це дозволяє учасникам легко і з цікавістю сприймати інформацію, а також залучати батьків до процесу профілактики.

Тренери:

Ашихміна Мар’яна Миколаївна – тренер освітньої програми «Маршрут безпеки»

Маршрут безпеки – це сучасний інтерактивний інструмент, що має на меті підвищення обізнаності з репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ та ІПСШ серед молоді, а також пропагування толерантності до людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД.

Маршрут безпеки  -  це навчально-просвітницький інструмент, який базується на колективних методах взаємодії, має на меті інформування та обговорення таких тем як ВІЛ, репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка.

Корабельська Ольга Олександрівна – тренер освітньої програми «Профілактика ВІЛ/СНІД на робочому місці в загальноосвітніх навчальних закладах»

Це – програма для дорослих. Учасникам цього тренінгу може бути кожна доросла людина, а саме учні старших класів, батьки, педагоги будь-якого навчального закладу, технічний персонал школи. Тому ми практикуємо змішані групи. Заняття проходять у формі тренінгу.