Робота з  педагогами

31 січня 2018 р. у школі відбувся міський семінар для вчителів інформатики "У пошуках Інтернет-ресурсів та послуг Google на уроках інформатики".

Розпочався захід із гри "Циферблат", що дозволила учасникам краще познайомитися один з одним.

Наступний крок. Майстер-клас з теми "Розвиток пізнавальної активності учнів початкової ланки засобами соціальних та навчальних Інтернет-сервісів" .Учитель Москаленко Марини Володимирівни.

Наступний крок. Мельник Юлія Сергіївна презентувала роботу над Всеукраїнським проектом «Школа SMART». Учасники семінару змогли не лише побачити фітокартину, створену учнями школи власноруч, а й попрацювати з 3D ручкою, що викликало особливий захват у гостей.

Завершився  семінар Батлом  з інформатики серед учнів 5-х класів. Учитель - Москаленко Марина Володимирівна.