14 жовтня - свято Покрови та День захисника Вітчизни

Обласний квест "Я - Громадянин"

21 листопада учні 8-Б класу брали участь в обласній квест-грі "Я - Громадянин", яка проводилась на базі ЗОШ №15. Перед ними стояла задача не тільки швидше всіх пройти всі етапи, але й зібрати максимальну кількість балів.

Під час гри учні демонстрували свої правові знання та навички відвідуючи установи (станції): територіальний відділ Державної фіскальної служби України, Управління Державної  міграційної служби України в Запорізькій області, військовий комсаріат, банківську установу, центр електронного оформлення документів тощо.

Діти отримали задоволення від командної гри. Додатково отримали нові знання.

За результатами команда  8-Б класу ЗОШ №8 (вчитель Міфле Ганна Павлівна)  "Патріот"посіла ІІІ місце та отримала кубок поряд з командами 9-11 класів інших шкіл міста.

Тиждень патріотичного виховання

З 23 по 28 листопада в школі проходить Тиждень патріотичного виховання.

В рамках Тижня відбулися виховні заходи, де висвітлювалися події Револіції Гідності та її значення щодо становлення демократичного, правового  суспільства нашої держави.

Cвято «Курс молодого бійця»

8 грудня відбулося свято «Курс молодого бійця», де взяли участь сильна половина наших класів, а саме учні 9-А, 9-Б, 10, 11 класів. Хлопці відчули себе справжніми чоловіками та майбутніми татусями. Спочатку хлопці продемонстрували свою чоловічу силу, а згодом показали себе співцями колискових. За результатами конкурсу учні посіли такі місця:

I місце – 9-Б клас

II місце – 11 клас

III місце – 10 клас

IV  місце – 9-А клас

Парад вишиванок

Парад вишиванок "Краса України" відбувся у нашій школі до свята 8 Березня!
Свято розпочали учні початкової школи! Вітаємо учасників! Молодці! Яскраві, гарні, розумні!

День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом

6 травня до Дня  пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом класними керівниками 1-11 класів були проведені виховні години.

У вестибюлі, поряд з кабінетом історії, оформлено стенд "Герої не вмирають"