Головна » 2018 » Вересень » 24 » Батьківська конференція "Батьки - вчителі - успіх у школі"
Батьківська конференція "Батьки - вчителі - успіх у школі"

На першому навчальному тижні в нашій школі відбулася батьківська конференція "Батьки - вчителі - успіх у школі". Розпочалася конференція Ярмарком гуртків. Батьки могли особисто познайомитися з керівниками гуртків, учнями, які їх відвідують, задати питання. Батьки з великим захопленням взяли участь в ярмарку і отримали цікаву інформацію, яскраві враження. Керівники гуртків Іван Самсонов "Спас", Ірина Буренок "Майстерня іграшок", Олександр Малашенко "Танці" на ярмарку гуртків! Чекаємо нових гуртківців!

На конференції до уваги батьків було презентовано роботу школи як закладу, що навчає і навчається: результати навчальних досягнень учнів, вступ випускників до ВНЗ України і Європи, додаткові освітні можливості, елективні курси, участь у проектах 2018-2019 навчального року. Кожен класний колектив - це команда, здатна до змін у Новій українській школі!

Переглядів: 25 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0