Головна » 2018 » Березень » 22 » Бінарний урок-квест "Небезпечними шляхами героїв Жюля Верна
Бінарний урок-квест "Небезпечними шляхами героїв Жюля Верна

20.03.2018 в рамках декади ШМО філологічного циклу, для завзятих читачів, непосидючих фантазерів, азартних мрійників - відбувся бінарний урок-квест із зарубіжної літератури та географії "Небезпечними шляхами героїв Жюля Верна", який провели вчитель зарубіжної літератури Ірина Анатоліївна Брен та вчитель географії Лілія Вікторівна Назаренко.
Мандрівники демонстрували чудові знання змісту роману, креслили маршрут подорожі шхуни "Пілігрим", складали пазли, розв'язували кросворди та захопили всю школу своєю безпосередністю та азартом.
Дякуємо, найкращому з усіх шкільних бібліотекарів, Прокопенко Любові Олександрівні та учням 11 класу за допомогу!

Переглядів: 12 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0