Головна » 2017 » Квітень » 4 » Цікава зустріч
Цікава зустріч

Урок з основ медіаграмотності для профільного 11 класу провели студентки ЗДУ з факультету журналістики. Дякуємо нашій випускниці Христині Бут  за сучасний урок, нові продуктивні знання, критичне мислення і бажання співпрацювати. Чекаємо ще!

Перший день весни пройшов для учнів 11 класу 8 школи у цікавому форматі. Студентки Запорізького національного університету підготували для них комбінований урок з медіаграмотності, ділячись своїм хоч і невеликим, але вже напрацьованим досвідом у сфері журналістики, а також ефективними інструментами захисту від шкідливого впливу інформації. Варто зазначити, що 11класників по-справжньому зацікавила тема уроку, тому що вона стосувалася різних інформаційних ресурсів, які учні постійно відвідують в Інтернеті. Які соціальні мережі обирати? Як забезпечити собі повну інформаційну безпеку? Школярі створювали власні матеріали, аналізували газети і навіть інсценували один робочий день редакції. Практичними завданнями гості пробуджували інтерес і дух здорової конкуренції серед майбутніх абітурієнтів.

Переглядів: 27 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0