Головна » 2018 » Лютий » 1 » Міський семінар для вчителів інформатики
Міський семінар для вчителів інформатики

31 січня 2018 р. у школі відбувся міський семінар для вчителів інформатики "У пошуках Інтернет-ресурсів та послуг Google на уроках інформатики".

Розпочався захід із гри "Циферблат", що дозволила учасникам краще познайомитися один з одним.

Наступний крок. Майстер-клас з теми "Розвиток пізнавальної активності учнів початкової ланки засобами соціальних та навчальних Інтернет-сервісів" . Учитель Москаленко Марини Володимирівни.

Наступний крок. Мельник Юлія Сергіївна презентувала роботу над Всеукраїнським проектом «Школа SMART». Учасники семінару змогли не лише побачити фітокартину, створену учнями школи власноруч, а й попрацювати з 3D ручкою, що викликало особливий захват у гостей.

Завершився  семінар Батлом  з інформатики серед учнів 5-х класів. Учитель - Москаленко Марина Володимирівна.

Переглядів: 49 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0