Головна » 2017 » Червень » 8 » Мовний табір-2017
Мовний табір-2017

У листопаді 2016 року наша школа брала участь у Міжнародному проекті "Go Camp". За результатами проекту ЗОШ №8 виборола право організувати мовний табір на базі школи.

П'ять груп учнів 5-7 класів відвідували мовний табір "Creotime" з 29.05 по 08.06.2017 р.

Діти удосконалювали знання з англійської та німецької мов, розважалися, співали, танцювали, брали участь у різноманітних змаганнях, конкурсах та квестах.

На церемонії закриття мовного табору учні отримали сертифікати. Протягом роботи табору вчителям іноземних мов допомогали учні 8-х класів: Бєлая Анна, Соболєва Анастасія, Бугай Валентина, Лук'янченко Софія, Шепель Євгенія. Яскраві та незабутні враження діти отримали завдяки вчителям: Золотопуп І.О., Лисенко В.А., Зубкової Н.С., Тритяк С.Л., Мариновій Л.О., Мельник Ю.С.

До нових зустрічей!

Переглядів: 64 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0