Головна » 2017 » Квітень » 4 » Педрада-workshop "Нова українська школа. Формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації учнів в ХХІ столітті"

Хочемо освітити ще одну креативну подію в нашій школі!
Педрада-workshop "Нова українська школа. Формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації учнів в ХХІ столітті".
Розпочався захід з інтерактивної вправи "броунівський рух" "Щасливі обійми". Розігрілися (було в школі холодно), розвеселилися, об'єдналися для подальшої командної роботи! Одним словом ПОЧАЛИ!

Наступна вправа "Брендування команди". Команди обрали спікерів, назву, гасло, логотип, власний бренд. Результат: маємо 4 команди: "Світоч", "Кактуси", "Капітошки", "Моторчики".

Вправа інтерактивного блоку "Фундамент прогресивних змін в освіті - спільні базові цінності ". Визначили цінності нашого колективу вчителів. На першому місці - КРЕАТИВНІСТЬ. Ось так!

Переглядів: 46 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0