Головна » 2017 » Квітень » 4 » Результати фасилітації на визначення спільних базових цінностей учасників навчально-виховного процесу

Спільні базові цінності вчителів Мелітопольської ЗОШ №8 як представників відповідального вчительства:

1. Креативність
  2. Працьовитість
  3. Критичне мислення
  4. Гумор
  5. Доброта
  6. Оптимізм
  7. Витривалість
  8. Порядність

31 березня в нашій школі відбулася загальношкільна фасилітація на визначення спільних базових цінностей учасників навчально-виховного процесу. Всі класи з 1 по 11 визначали на класних годинах цінності класу, а потім представники учнівського самоврядування визначили цінності учнів школи. Оголошуємо результати!
Спільні базові цінності учнів 5-11 класів Мелітопольської загальноосвітньої школи №8
1. Чесність
2. Самостійність
3. Доброта
4. Любов
5. Працьовитість
6. Оптимізм

Спільні базові цінності учнів Мелітопольської ЗОШ №8:

Дякуємо Victoria Andrievskaya ГО "Відповідальне майбутнє " VALUES_Happy Ukraine за ідею.

Переглядів: 36 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0