Головна » 2017 » Травень » 18 » Шкільний захід "Слово про Матір".
Шкільний захід "Слово про Матір".

Для учнів 9-х та 6-Б класів учителем української мови та літератури Заєзжай Діною Григорівною та бібліотекарем Прокопенко Любов'ю Олександрівною був проведений захід до Міжнародного Дня Матері "Слово про Матір".

Учні читали  щирі поетичні рядки про матір: Гаркуша Катерина 6-Б кл., Чербунова Вікторія, Букреєва Юлія 9-А кл.

Вокальна група виконала попурі з пісень, присвячених мамі, учителі Міфле Г.П., Назаренко Л.В., Заєзжай Д.Г. виконали "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка.

Учениця 9-А класу Антипенко Наталя настільки проникливо виконала "Пісню про матір" на слова Бориса Олійника, що це викликало у глядачів сльози.

Чудова пісня "Ніч яка місячна" на слова Михайла Старицького виконав учень 7-А кл. Черняєв Микита.

Дует Антипенко Наталя та Олефір Михайло прекрасно виконали одну з улюблених пісень наших матусь "Плаче захмарене небо".

Завершили свято виконанням усіма присутніми народних пісень, любов до яких прищепили нам неньки, "Ой у вишневому садочку" та "Розпрягайте хлопці коней".

Переглядів: 67 | Додав: school8 | Рейтинг: 5.0/2