Головна » 2018 » Березень » 12 » Весняна педагогічна рада
Весняна педагогічна рада

2 березня відбулася педагогічна рада у форматі CoffeeEDU «Демократична школа: як будувати середовище навчання на демократичних цінностях?» за порядком денним:
1. Всеукраїнська програма «Демократична школа»: особливості програми та перспективи формування демократичного середовища школи (Заменягре О.М.)
2. Вернісаж процесів демократизації у школі (Колодій Т.З., Клименко А.А., Головіна С.В., Єрмак Т.І., Міфле Г.П., Назаренко Л.В.).
3. Використання сервісів Google Suite для забезпечення електронного документообігу у навчальному закладі (Мельник Ю.С.).
4. Віртуальна вчительська як засіб електронної демократії в школі (Зінченко К.В.).
Учасниками заходу стали не лише представники педагогічного колективу, а й наші головні партнери - батьки учнів.

Розпочалася весняна педагогічна рада із вправи "Місія нездійсненна?" Під час виконання завдань ми зрозуміли, що якою б важкою не була наша місія, її можна виконати, якщо згуртуватися і правильно розподілити між собою роботу, виявити активну громадянську позицію.

Важлива частина педагогічної ради - майстер-класи від батьків. Дякуємо нашим талановитим матусям Наталі Дмитренко та Ганні Нікольській за співпрацю та чудові аксесуари, які були виготовлені під їх керівництвом.

На педагогічній раді було представлено "Вернісаж процесів демократизації у школі". Нас очікували такі доповіді:

Переглядів: 45 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0