Головна » 2018 » Березень » 15 » Виховний захід "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття"
Виховний захід "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття"

Фото Екатерины Зинченко.У рамках Декади ШМО філологічного циклу 15.03.2018  у 5-В класі відбувся виховний захід "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття" з інтеграцією компоненту ОДГ/ОПЛ. Учні не лише дізналися більше про дитячі роки Тараса Шевченка, а й на прикладі біографії Кобзаря встановили, які права дитини було порушено його оточенням, змогли проаналізувати особливості державного режиму в ХІХ столітті.
У підсумку школярі написали свої враження від уроку, на що він їх надихнув, що запам'яталося. Записи лишили на кольорових долоньках, адже доля Тараса Шевченка підтверджує, що наше життя - у наших руках. Можна, за словами І.Франка, бути кріпаком, а стати "велетнем у царстві людської культури", якщо мати талант та наполегливість.
Учитель - Зінченко Катерина Віталіївна

Фото Екатерины Зинченко.