Головна » 2017 » Травень » 3 » Всеукраїнський проект "Маршрут безпеки"
Всеукраїнський проект "Маршрут безпеки"

Мелітопольська ЗОШ №8 - активний учасник Всеукраїнського проекту "Маршрут безпеки" для учнів 5-11 класів, їх батьків та педагогічного колективу школи.
«Маршрут безпеки» – це захід, в основі якого лежить інтерактивний профілактичний освітній інструмент з питань репродуктивного здоров’я.

Метою заходу є профілактика ВІЛ/СНІДу та ІПСШ, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.
Інструмент орієнтований на розвиток сприятливих для здоров’я життєвих навичок, спрямованих на виховання гармонійно розвиненої особистості.
Батьки, вчителі, учні пройшли маршрутом безпеки, отримали практичні навички, згуртувалися! Разом можна вирішити багато проблем. Головне не бути байдужими до свого здоров'я!

Переглядів: 41 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0