Головна » 2018 » Вересень » 24 » Zero Waste Day
11:06
Zero Waste Day

14 вересня у ЗОШ №8 відбувся Zero Waste Day – останній найяскравіший день екотижня, який тривав із 10 по 14 вересня. У цей день було підведено підсумки роботи шкільної команди над Всеукраїнським проектом Zero Waste School, спрямованим на підвищення екологічної свідомості. На екотренінг до нас завітали учителі екології міста та наші гості: представник КП «Комунтранс» Соколов Альберт, директор ЗОШ №22 Яценко Олексій та учитель початкових класів ЗОШ №22 Плещевенко Наталя. 
Під час тренінгу учні та вчителі дізналися про екологічну ситуацію в Україні, Запорізькій області та безпосередньо у Мелітополі. Команда учнів ЗОШ №8 ознайомила усіх присутніх із проектом Zero Waste School та результатами своєї участі у підвищенні рівня екологічної свідомості мешканців мікрорайону Піщана, а їх немало: 
- проведення екологічних тренінгів для учнів, учителів, громади, вихованців ДНЗ №49;
- організація екодня, проведення тренінгів із тімбілдінгу для вихованців дитячого літнього табору «Creotime»;
- акція «Сортуй сміття – врятуй життя». 
Для нас важливо було не лише продемонструвати власний досвід із вирішення екопроблем, а й отримати зворотній зв'язок від учасників тренінгу. Про реалізацію проекту «Кольорові відра» розказали наші колеги із ЗОШ №22. 
Дякуємо усім учасникам заходу за активну роботу! Окрема подяка заступнику директора з НВР Литвиненко Юлії, учителю екології Назаренко Лілії та учням Антипенко Наталі, Говді Дмитру, Чербуновій Вікторії за вашу цілеспрямованість, креативність, здійснену потужну роботу!

#zws #znz8

Переглядів: 27 | Додав: school8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar